Pro všechny fanoušky našeho seriálu „Vychytávky z Číny“ i dnes máme další tři tipy, jak utratit pár těžce vydělaných dolaru. Čeká na vás levné bezpečnostní LED světlo, něco pro hráče a nakonec zajímavá nabíječka do auta.

 

  1. Bezpečnostní světlo
    Náš první tip je na malé USB světlo pro vaší bezpečnost, např. při nočním běhu. Má tři módy, je za cenu do 5 USD (zde) a s použitím kuponu RunUSB dokonce i levněji. Jednoduše ho připnete na kolo, batoh, nebo cokoliv jiného a je vymalováno.
  2. Arcade gamepad
    Retro je stále v móde a tak i vy si můžete koupit arkádový ovladač s dostatkem tlačítek a ovládacích prvků pro bojové hry a připojením přes USB. Za cenu 29 USD (zde) získáte univerzálního pomocníka jak k PC, tak i PS3, PS4 nebo Xbox One.
  3. Multi-nabíječka do auta
    Od společnostiPhilips pro vás dnes máme také  multifunkční nabíječku do auta. Má nejen dvě zdířky na auto nabíječku, ale také dva USB porty schopné dodat až 3.1A. To vše za cenu 20 USD (zde) a hezkým LED podsvícením.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.