Už také pomalu bylo na čase, aby se v roce 2018 s něčím novým pochlapili i čínští UMIDIGI a vypadá to, že se konečně k něčemu schyluje. Tím něčím konkrétním by mělo být nové UMIDIGI S2 Lite a oficiální představení tohoto telefonu je naplánováno na 15. ledna. Ale už dnes jsme se dostali k hrstce informací, které si samozřejmě nenecháme jen pro sebe.

UMIDIGI S2 Lite mělo být opět full-screen modelem, jak je ostatně momentálně v podstatě nutností, ale přesné rozměry úhlopříčky nebo rozlišení k dispozici zatím nejsou. To stejné se dá říci i o procesoru a pamětech, kde také prozatím tápeme ve tmě. Takže co nám vlastně z UMIDIGI potvrdili ?

Telefon by měl mít duální zadní fotoaparát se senzory Omnivision, které údajně slibují lepší výsledky než u Samsungů u minulých generací. Dočkáme se i nadprůměrné 5100 mAh kapacity baterie, inovované 3D verze Face ID odemykán, černé a rudé verze telefonu a také čistého Androidu 8.1 Oreo pěkně hned z výroby, což by údajně z S2 Lite mělo udělat první full screen telefon s tímto systémem. Nu dobrá…

UMIDIGI má velké plány i pro zbytek roku 2018, protože se nechali slyšet, že jejich příští kusy by měly být vybaveny NFC a hlavně procesory Snapdragon ! To by byl pro čínskou značku určitě krok správným směrem vzhledem k současnému vývoji na trhu a můžeme jen držet palce. Ale všechno hezky popořadě, nejdříve se už pozítří dočkáme nového UMIDIGI S2 Lite.