Už také pomalu bylo na čase, aby se v roce 2018 s něčím novým pochlapili i čínští UMIDIGI a vypadá to, že se konečně k něčemu schyluje. Tím něčím konkrétním by mělo být nové UMIDIGI S2 Lite a oficiální představení tohoto telefonu je naplánováno na 15. ledna. Ale už dnes jsme se dostali k hrstce informací, které si samozřejmě nenecháme jen pro sebe.

UMIDIGI S2 Lite mělo být opět full-screen modelem, jak je ostatně momentálně v podstatě nutností, ale přesné rozměry úhlopříčky nebo rozlišení k dispozici zatím nejsou. To stejné se dá říci i o procesoru a pamětech, kde také prozatím tápeme ve tmě. Takže co nám vlastně z UMIDIGI potvrdili ?

Telefon by měl mít duální zadní fotoaparát se senzory Omnivision, které údajně slibují lepší výsledky než u Samsungů u minulých generací. Dočkáme se i nadprůměrné 5100 mAh kapacity baterie, inovované 3D verze Face ID odemykán, černé a rudé verze telefonu a také čistého Androidu 8.1 Oreo pěkně hned z výroby, což by údajně z S2 Lite mělo udělat první full screen telefon s tímto systémem. Nu dobrá…

UMIDIGI má velké plány i pro zbytek roku 2018, protože se nechali slyšet, že jejich příští kusy by měly být vybaveny NFC a hlavně procesory Snapdragon ! To by byl pro čínskou značku určitě krok správným směrem vzhledem k současnému vývoji na trhu a můžeme jen držet palce. Ale všechno hezky popořadě, nejdříve se už pozítří dočkáme nového UMIDIGI S2 Lite.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.