Po kratším zimním spánku se probudili i medvědi v ústředí MGCOOLu a tento známý výrobce akčních kamer a chytrých nositelností se plánuje opět rychle rozehřát do provozní teploty. Prvním produktem nového roku bude nová verze jejich chytrého náramku a MGCOOL Bank 5 by měl přinést několik vylepšení v porovnání s minulou generací.

Samozřejmě nepřijdeme o obvyklé funkce jako je monitoring srdečního tepu, spánku nebo kalorií, případně krokoměr. Navíc však bude barevný 0.96-palcový OLED displej s možností výměny tapety na pozadí, což je u levnějších chytrých nositelností poměrně vzácné, konkurence stále většinou setrvává u černobílého displeje. Náramek by měl také dostat kovové zpracování těla, takže by mělo jít o prémiovější vzhled i pocit.

MGCOOL Band 5 by měl dorazit na trh už někdy koncem ledna, takže čekání nevypadá na příliš dlouhé. Cena prozatím nebyla zveřejněna, ale vzhledem k historické dostupnosti produktů této značky bych se jí příliš nebál. MGCOOL má pro rok 2018 velké plány a Band 5 je jen první vlaštovkou, takže se snad máme na co těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.