Všichni majitelé modelů OnePlus 3 a 3T, kteří záviděli kolegům s OnePlus 5T funkci Face Unlock k odemykání obrazovky, mohou pomalu začít jásat. Spoluzakladatel firmy, Carl Pei totiž skrze svůj Twitter účet potvrdil, že se této funkce již brzy dočkají právě i majitelé vlajkových lodí značky z roku 2016. Hurá.

Minulý měsíc právě z důvodů velkého zájmu fanoušků byla funkce rozpoznání obličeje dodána pomocí updatu pro OnePlus 5 pro všechny, co se zapsali k beta testu. Podle Carla Peie je i Face Unlock pro OnePlus 3 a 3T součástí dlouhodobých plánů této čínské společnosti a dočkat bychom se ho měli pomocí instalace nové bety OxygenOS v řádu několika dní.

Firma si za naslouchání fanouškům určitě zaslouží pochvalu a sám Carl Pei prohlásil, že přece není důvod odepírat uživatelům funkce, které není až tak složité do telefonu doplnit. Kvalita péče o starší modely není pro mnohé čínské značky věcí zcela automatickou a i když se OP mustru typického čínského výrobce samozřejmě vymyká, tak jde i tak o velmi pozitivní krok správným směrem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.