Ohodnoťte článek

17. leden/január se blíží stejně rychle jako prezentace telefonu Meizu M6S. Není tedy nouze o uniklé informace a různé fámy. Tu včerejší o tom, že Meizu M6S bude mít dvě verze s různými procesory by tak trochu mohl vyvrátit výpis z Geekbench, který ukazuje testy M6S s procesorem Exynos 7872.

Procesor Exynos 7872 společnosti Samsung je šesti jádrový a podle výpisu je taktován na 1,59 GHz. Je složen ze čtyř jader Cortex-A53 a dvou jader Cortex-A73 s GPU Mali-G71. Dále vidíme, že jej doplňují 3 GB RAM a v případě testovaného Meizu M6S je operačním systémem Android 7.0.

Geekbench

Sice nemůžeme zcela vyvrátit spekulace o tom, že pro globální trh by měl být použit procesor MT6750, ale vzhledem k tomu, že Meizu nemá ve zvyku u stejného zařízení používat dva různé procesory předpokládáme, že se tak nestane ani u Meizu M6S.

Geekbench

Kromě toho se proslýchá, že Meizu M6S nebude mít fyzické tlačítko mBack. To by mělo být nahrazeno tlačítkem v displeji. Displej by měl mít poměr stran 18:9 a snímač otisků bude uložen na hraně telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.