O přípravě Meizu M6S se hovoří zhruba od listopadu/novembra loňského roku. Fámy jedou dosud na plné obrátky a dneska je rozšíříme o další spekulaci.

Nejdřív se však mrkněme trochu do historie. Víme, že Meizu M6S dostal certifikaci Tenaa a na výpisu figuroval jako použitý procesor Exynos 7872.

Následně se proslýchalo, že uvedení Meizu M6S je odloženo kvůli problémům s odladěním aplikace fotoaparátů. A mezi tím se objevovaly různé fotky, které poukazovaly na Full-screen design a displej s poměrem stran 18:9.

Dneska, snad proto abychom měli hlavy zamotané ještě víc, se na čínském Weibo objevuje krátká zpráva, že by snad měl mít Meizu M6S dvě verze, které se budou lišit použitým procesorem, a to podle toho, kde se telefon bude prodávat.

Meizu M6S

Tipař tvrdí, že pro domácí čínský trh bude Meizu M6S osazen procesorem Exynos 7872 a pro trh globální bude použit MT6750. Telefon byl docela nedávno k vidění v Antutu s Exynos 7872 a kromě šuškandy na Weibo neexistuje jediná zpráva, která by hovořila o druhé verzi s procesorem MT6750.

Ať tak či tak, Meizu M6S by se údajně měl objevit už 17. ledna/januára, takže pravdu se dozvíme už za pár dnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.