Jen předevčírem jsme měli poprvé možnost vidět na CES 2018 premiéru telefonu s integrovanou čtečkou otisků prstů pod displejem a světové prvenství tak uzmula značka VIVO využívající senzor od Synaptics. Ale to samozřejmě neznamená konec závodů nebo zbrojení v této kategorii, protože na cestě je určitě mnoho dalších s podobnou technologií.

A týkat se to může i menších značek, protože podle posledních informací jsou inženýři Bluboo velmi blízko finální podobě vlastní verze této technologie, což pro někoho může být překvapením. Podle interní zprávy je vše opravdu na velmi dobré cestě a poprvé by měla být technologie použita u novinkových modelů pro rok 2018, Bluboo S2 a Bluboo S3.

Uvidíme jak si nová technologie otisků prstů povede v souboji popularity s momentálně velmi protěžovaným Face ID, ale Bluboo mají ještě jedno eso v rukávu co se týče neotřelých designů. Nové Bluboo S2 by totiž mělo dostat 21 Mpix Sony IMX230 otočnou kameru, jak ostatně můžete vidět na titulním obrázku. Na přední straně by tak tentokráte dominoval opravdu jen a jen 5.99-palcový OLED displej, což rozhodně můžeme jen kvitovat. Nevypadá to zle, že ?