Na veletrhu CES 2018 v Las Vegas byl uveřejněn smartphone BlackBerry KeyOne Bronze Edition. Jak už z názvu vyplývá nejedná se o úplnou novinku, ale o rozšíření barevných variant modelu BlackBerry KeyOne.

Zástupci BlacBerry Mobile se jinak nechali slyšet, že bronzová varianta by měla být pravděpodobně poslední variantou KeyOne. Je to zřejmě proto, že se chystá uvedení dalších chytrých telefonů na trh. Informaci o uveřejnění nejméně dvou nových telefonů v roce 2018 potvrdil i Alain Lejeune – globální generální ředitel společnosti BlackBerry Mobile. Mezi další důležité zprávy patří i informace o tom, že by se měly objevit další telefony s klávesnicí. Víc toho prozrazeno nebylo, takže nám nezbývá než sledovat další vývoj událostí, o kterém vás budeme informovat.

Spicifikace Bronze Edition

Něco nového přece jenom bronzová edice přinesla. Jedná se o přidání podpory duální SIM, která je velmi populární v Evropě, na Středním východě a v Asii. BlackBerry KeyOne Bronze Edition se jinak velmi podobá černé verzi, která byla vydána v minulém roce. Konstrukce a další interní konfigurace zůstávají stejné, včetně ikonické klávesnice BlackBerry. Když bychom si tedy zrekapitulovali s čím můžeme počítat, tak telefon má 4,5-palcový displej s rozlišením 1620 x 1080 pixelů. Dále je vybaven procesorem Snapdragon 625 s 4 GB RAM a 64 GB vnitřní pamětí a 12 MP zadní kamerou.

 

V současnosti není k dispozici datum vydání ani cena BlackBerry KeyOne Bronze Edition.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.