Ohodnoťte článek

Nedá se říci, že by společnost Smartisan právě zaplavovala trh mnoha novinkami, ale to co vydají, stojí za to. Zřejmě si na tom dají pořádně záležet. Oznámení o pokračování řady T bylo vydáno již zhruba před dvěma roky a od té doby stále čekáme a čekáme. I zde jsme o novince v podobě chytrého telefonu Smartisan T3 psali.

A nyní se opět rozvířila hladina. Objevila se zpráva z nejmenovaného schvalovacího ústavu o novém modelu telefonu, který má označení OC106. Předpokládá se, že to bude právě dlouho očekávaný Smartisan T3.

Již dříve jeden zdroj uvedl, že společnost Smartisan na jaře přijde s opravdu nadupaným smartphonem. A protože nejsou zprávy o žádném jiném chystaném zařízení, domníváme se, že to bude konečně vyhlížený Smartisan T3.

Jednotlivé série

Smartisan T1 – první z generace série T byl tak populární, že se mluvilo i o jeho možném objevení se na americkém trhu. Každopádně i jeho nástupce Smartisan T2 udělal velký rozruch. Ne náhodou se o něm mluvilo jako o Xiaomi Mi 4C. Takže se máme na co těšit. Předpokládáme, že Smartisan T3 se již brzy objeví na trhu. Možné zpoždění vydání dalšího telefonu řady T, může souviset s uvedením špičkových modelů Smartisan Nut Pro a Nut Pro 2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.