Vlna nových čínských telefonů s poměrem stran 18:9 je sice v plném proudu, ale dnes už přece dávno frčí něco jiného, takže se můžeme jen těšit na nový Oukitel U18, který to s poměrem 21:9 dotáhne ještě dál. Telefon díky tomu bude ještě tenčí a určitě se bude dobře držet, ostatně displejově jde o kopii veleúspěšného iPhone X.

Oukitel U18 bude mít k dobru 5.85-palcový displej se zmíněným poměrem stran 21:9 a HD+ rozlišením, které obnáší 1512×720 pixelů. Výbava bude zahrnovat dosud neznámý procesor a dnes už jen průměrné hodnoty 4 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště, i když samozřejmě drtivé většině uživatelů budou naprosto stačit.

Do výrobce se pak Oukitel U18 měl dostat někdy na konci ledna, což je v podstatě za chvíli a určitě tak nebude dlouho trvat, než se podrobnější informace o telefonu objeví na stránkách značky. My vše samozřejmě budeme zpovzdálí sledovat včetně jejich oficiálního Facebooku, takže vás určitě nic neuteče.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.