O tom, že v Xiaomi pilně pracují na Xiaomi Redmi Note 5 jsme se zmiňovali několikrát a dokonce jsme poodhalili, jak by mohly vypadat jeho parametry.

Je veřejným tajemství, že Redmi Note 5 se stále testuje, jeho oficiální představení se oddaluje a všichni fanoušci jsou napnutí jako struny. Vždyť předchůdce, Xiaomi Redmi Note 4X, je na trhu už téměř rok.

Ovšem kdo ví jak to s Redmi Note 5 vlastně je, protože na čínském MIUI fóru momentálně běží soutěž a jednou z výherních cen je právě Redmi Note 5. Dokonce je u něj uvedena i cenovka 699 jüanů, což je v přepočtu zhruba 107 dolarů.

Spekulace

Pokud tato informace není jen nějaké plácnutí do vody a Xiaomi Redmi Note 5 se skutečně bude prodávat za 699 jüanů, stane se jedním z nejlevnější telefonů s Full-screen designem. Vzpomeňme, že například Xiaomi Redmi 5, 5A a 5Plus se začaly prodávat od 559 do 999 jüanů.

Samozřejmě, nic není oficiálně potvrzeno a jedná se o spekulace, takže nám nezbude než trpělivě čekat na nějaké relevantnější informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.