K očekávanému Leagoo S9 se obecně vážou velké naděje (nejen) fanoušků značky a měly by se jednat opravdu možná o nejlepší kus z produkce tohoto výrobce. Zatím se jim však drtivou většinu informací daří úspěšně držet pod pokličkou, ale každý asi tuší, že to není příliš udržitelné. Takže dnes pro vás máme například finální podobu tohoto telefonu díky jednomu uniklému snímečky.

Uniklý snímeček pochází z dílny oblíbeného leakstera @VenyaGeskin1, takže nemáme příliš důvodů o jeho autenticitě pochybovat. A co že nám to snímek odhaluje ? No hlavně to vypadá, že naděje ohledně čtečky otisků prstů přímo pod displejem můžeme vesele udusit hned v zárodku, protože na obrázku je na zadní straně telefonu vidět konvenční čtečka otisků. Ale ruku na srdce, opravdu jste tipovali, že by Leagoo byli první ?

Ohledně hardwarového vybavení telefonu se vede poměrně výživná debata na oficiálních fórech Leagoo a moderátorům se daří plameny ještě zkušeně rozdmýchávat pomocí tu a tam utroušených spekulací, jako je třeba použití procesoru Helio P40 nebo bezdrátového nabíjen standardu Qi. Ale zapojit se má určitě smysl, protože dokonce můžete vyhrát jeden kousek Leagoo S9 zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.