Tak jsme se u čínských chytrých hodinek zase posunuli o kousek dál, protože po všech těch 3G pokusech tu konečně máme jedny s podporou rychlých 4G přenosů. Sice je u hodinek samozřejmě diskutabilní nakolik je to nutné a zásadní, ale to ni nemění na výjimečnosti nových Microwear H5. Ale s vestavěným GPS modulem si jejich použití pro regulérní navigaci asi představit dovedeme.

Nový kousek od Microwear přichází  s tělem hodinek z nerezové oceli a plastovým TPU řemínkem. Další specifikace zahrnují například 1.54-palcový displej s rozlišením 240×240 pixelů, 1 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, 5 Mpix kamerku (interpolace z 2 Mpix) na video hovory nebo selfie, senzor srdečního tepu, krokoměr a také poměrně velkou 650 mAh baterii, která by mela stačit pohánět tento strojek s Androidem 6.0 zhruba 2 dny.

Microwear H5  má samozřejmě i obvykle funkce a vybavení chytrých hodinek zahrnující měnitelné ciferníky, počítadlo kalorií, speciální sportovní režimy nebo analýzu dat. Více se o nich pak můžete dozvědět na oficiálních stránkách značky a koupit si je můžete například v bleskovém prodeji na Gearbestu za 89.99 dolarů až do 22.ledna.

Ale to není vše, protože si pro nás u Microwear přichystali i giveaway, takže pokud se chcete zapojit a případně pak jeden kousek vyhrát, tak se mrkněte SEM.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.