Netrpělivě očekávaný Oukitel K10 by měl na trh dorazit už tento měsíc a oproti předchozí generace bratrských kousků od Oukitelu s aspirací na „největší baterii na trhu“ nabídne lepší procesor, novější system a dokonce ještě větší baterii a rychlejší nabíjení. S kapacitou baterie se prostě opravdu nešetřilo a 11.000 mAh je opravdu impozantních. Výrobce nám to ještě dnes potvrdil novým videem zaměřeným právě na výdrž baterie při přehrávání videa.

Ve videu níže můžete vidět Oukitel K10 při velmi solidním seriálovém maratonu (konkrétně se jedná o výborné Breaking Bad) s nejvyšší hodnotou jasu displeje a maximální hlasitostí. A výsledky rozhodně nejsou špatné ! Po dlouhých 20 hodinách souvislého přehrávání měl K10 stále ještě 6 % baterie, které mu vydržely na další hodinu. A samozřejmě snížením jasu a hlasitosti se jednoduše dostanete dokonce na lepší čísla. A s přibalenou extra rychlou 5V/5A nabíječkou nabijete i tuto obří baterie jen za 2 hodiny a 15 minut.

Jak již bylo řečeno na začátku, tak by měl Oukitel K10 dorazit opravu už tento měsíc a vypadá to na další úspěch této značky. Více informací o telefonu samozřejmě najdete hlavně na oficiálních webových stránkách.