Čínští výrobci chytrých nositelností No. 1 patří rozhodně k nejaktivnějším výrobcům na trhu a jejich produkce často připomíná spíše kulometnou palbu. Chytré hodinky No.1 F5 spatřily světlo světa jen před 2 měsíci až se na trh hrne jejich nástupce No.1 F6, na kterého se podíváme podrobněji dnes.

No.1 F6 je posledním produktem z firemního portfolia chytrých hodinek a je zaměřen jednoznačně na outdoorové sportovní vyžití. K tomu jsou vybaveny kompletním fitness vybavením, dynamickým měřením tepu (fungujícím 24/7), spotřeby kalorií nebo uběhnuté vzdálenosti.

Dále pak No.1 F6 umí například i monitoring spánku a samozřejmě kompletní notifikace včetně hovorů, SMS zpráv a všech kecálků a Messengerů. Ale hlavním tahákem hodinek bude určitě baterie, protože kapacita 350 mAh slibuje až 50-denní výdrž, no uvidíme.

Nesmí chybět samozřejmě ani certifikace IP68, aby hodinky byly opravdovými odolnými cibulemi, které se nebojí vody, prachu ani pádů. Vestavěny jsou také speciální režimy na cyklistiku, plavání a podobně. Ostatně mrkněte na krátké průvodní video níže.

A více informací o No.1 F6 jako obvykle k najití na oficiálních webových stránkách značky.