Ohodnoťte článek

Ani dnes nevynecháme naši už téměř pravidelnou dávku slev. Tentokrát je nabízí e-shop Cafago a levněji můžete pořídit nejen odolný outdoorový telefon Blackview BV9000 Pro, ale také retro herní konzoli NES.

Herní konzole NES

Stejně jako telefon Nokia 3310, tak i retro herní konzole NES jsou momentálně v kurzu. Na e-shopu Cafago je NES aktuálně zalistována, je téměř za hubičku a navíc je nabita pětistovkou klasických her. Konzole podporuje video výstup na televizi. Jak již bylo řečeno, NES konzole  je levná a stojí 26,17 dolarů. My vám však přihodíme slevový kupón ve tvaru JF160, který cenu srazí na 17,98 dolarů.

cafago

Blackview BV9000 Pro

Příznivci outdoorových přístrojů jistě tuší, že Blackview BV9000 Pro patří mezi další generaci odolných telefonů společnosti Blackview, který nejenže by měl vydržet nějaký ten pád a hrubší zacházení, ale měl by splnit i požadavky současného trendu Full-screen designu. Dokonce by se dalo říci, že na poli odolňáků si BV9000 Pro odbyl světovou premiéru. V rámci výbavy by mohl zaujmout také procesor Helio P25, 6 GB RAM, 128 GB ROM, duální fotoaparát a nezbytná certifikace IP68. E-shop Cafago Blackview BV9000 Pro nabízí za 309,86 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru JPS026 vás přijde na 298,98 dolarů.

cafago

V závěru ještě malé upozornění. Oba kupóny mají platnost do 31. ledna/januára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.