V loňském roce taiwanský HTC oficiálně uvedl svůj top telefon HTC U11+. V nabídce byly tři barevné varianty, a to Translucent Black, Ceramic Black a Amazing Silver.

Nyní to vypadá, že společnost HTC připravila i atraktivní červenou variantu, která je zalistována na AliExpress. HTC U11+Red je jen v předobjednávkách za zhruba 799,99 dolarů.

HTC U11+

V této chvíli však nejsou k dispozici informace, které by potvrdily nebo vyvrátily to, že se HTC U11+Red bude opravdu prodávat a vzhledem k tomu, že víme, že přeprodejci občas rádi fabulují, je potřeba tuto zprávu brát s nadhledem.

Na druhou stranu zase víme, že poměrně dost nejen asijských výrobců koncem roku vypustilo do světa červené verze svých populárních modelů, takže proč by HTC nepřidalo svůj HTC U11+ do červené party k Oppo R11s, Vivo X20, Huawei Nova 2s a dalším.

Každopádně se předpokládá, že pokud bude červený HTC U11+ realitou, měl by mít stejné specifikace jako jeho jinobarevní bratři. I zde bychom měli najít 6 palcový displej s rozlišením 2880×1440 pixelů, procesor Snapdragon 835 s 6 GB RAM a 128 GB ROM a baterii s kapacitou 3930 mAh. Takže nechme se překvapit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.