Minulý týden společnost Blackview trochu odkryla své karty. Přišla s oznámením, že pracuje na novém modelu, který bude mít skvělou velikost displeje, a sice poměr stran by měl být 19:9. Tím by se mohl dostat na přední příčky zájmu zákazníků. Jeho název však už neprozradila, takže nás tím nechává v očekávání.

Hned na první pohled je vidět, kým se nechali vývojáři inspirovat. Sami porovnejte úvodní obrázek a uvidíte, jak velmi se podobá iPhonu X na obrázku níže.

Specifikace nového Blackview

Společnost Blackview se dále nechala slyšet, že tato novinka bude štíhlá 8,5 mm a lehká jako pírko. Nu, uvidíme co si za tím představit až ho potěžkáme v ruce. Displej by měl být 5,85 palcový s poměrem stran 19:9. To samo o sobě ukazuje, že se výrobci snaží jít s proudem a nabídnout jedinečný „full-screen“ displej. Na zadní straně telefonu je vidět hlavní duální kamera, ale její specifikace zatím odhaleny nebyly. Blackview také slibuje funkci rozpoznávání obličeje, bezdrátové nahrávání, fungování na systému Android 8.1 Oreo a další zajímavé softwarové funkce.

Takže ti, kteří zálibně pokukovali po iPhonu X s vysokou cenou $999,99 se možná dočkají dostupné alternativy. Předpokládáme, že nový model od Blackview bude s příznivější cenovkou.