Nastal čas definitivně zapomenout na veškeré vánoční a novoroční slevové akce, protože tu máme leden v plném rozpuku a můžeme tak vyměnit cedulku akčních slev na „lednové“ Ale to bychom Leagoo s jejich lednovým prodejním karnevalem křivdili, protože nabídka slev je jiná a poměrně masivní, někdy ve výjimečných případech dosahuje až 50 %. A jaké že to telefony jsou tam k dostání ?

Například Leagoo KIICAA MIX, což je první full screen telefon od tohoto výrobce s poměrem displeje k tělu telefonu celých 90 %. Může nabídnout například 5,5-palcový Sharp FUllHD displej, osmi-jádrový procesor MT6750T, 3 GB RAM, 32 GB ROM, duální zadní fotoaparát OV 13 Mpix + 2 Mpix, 13 Mpix OV přední selfie kamerku, 3000 mAh baterii s 5V/2A rychlo-nabíjenín, USB Type-C port i pro digitální přenos audio, protože se nedočkáme sluchátkového 3.5mm jacku nebo chytrou čtečku otisků prstů s reakční dobou 0.1s. Ke koupi ZDE.

Dalším zajímavým kusem je Leagoo T5 zaměřené na střední třídu vybavené 5,5-palcovým Sharp FullHD IPS displejem, 4 GB RAM, 64 GB ROM, procesorem MT6750, zadní duální fotoaparát Sony 13 Mpix + 5 Mpix a 13 Mpix OV přední selfie kamerku, celokovové unibody zpracování telefonu s 3D zakřivením, LG 3000 mAh baterii s podporou rychlo-nabíjení 5V/2A nebo opět velmi rychlou čtečku otisků prstů. Pořídit si ho můžete ZDE.

Posledním hlavním prodejním tahákem celé akce je pak Leagoo T5c, což je první ,telefon na světě s procesorem SC9853i založeném na platformě x86 Intel Airmont a vyráběném 14nm FinFET technologiíí. Dále pak telefon má 5,5-palcový Sharp FullHD IPS displej, 3 GB RAM, 32 GB ROM, zadní duální fotoaparát Samsung 13 Mpix + OV 2 Mpix, 5 Mpix přední selfie kamerku a opět stejné unibody celokovové zpracování s 3D zakřivením. Identická je také 3000 mAh LG baterie a čtečka otisků prstů. Seženete ZDE.

Ale to je samozřejmě jen malý výběr těch největších špeků této akce a tak určitě neublíží se podívat na její stránky pro lepší představu. Akce poběží až do 15. ledna, takže času je poměrně dost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.