Nastal čas definitivně zapomenout na veškeré vánoční a novoroční slevové akce, protože tu máme leden v plném rozpuku a můžeme tak vyměnit cedulku akčních slev na „lednové“ Ale to bychom Leagoo s jejich lednovým prodejním karnevalem křivdili, protože nabídka slev je jiná a poměrně masivní, někdy ve výjimečných případech dosahuje až 50 %. A jaké že to telefony jsou tam k dostání ?

Například Leagoo KIICAA MIX, což je první full screen telefon od tohoto výrobce s poměrem displeje k tělu telefonu celých 90 %. Může nabídnout například 5,5-palcový Sharp FUllHD displej, osmi-jádrový procesor MT6750T, 3 GB RAM, 32 GB ROM, duální zadní fotoaparát OV 13 Mpix + 2 Mpix, 13 Mpix OV přední selfie kamerku, 3000 mAh baterii s 5V/2A rychlo-nabíjenín, USB Type-C port i pro digitální přenos audio, protože se nedočkáme sluchátkového 3.5mm jacku nebo chytrou čtečku otisků prstů s reakční dobou 0.1s. Ke koupi ZDE.

Dalším zajímavým kusem je Leagoo T5 zaměřené na střední třídu vybavené 5,5-palcovým Sharp FullHD IPS displejem, 4 GB RAM, 64 GB ROM, procesorem MT6750, zadní duální fotoaparát Sony 13 Mpix + 5 Mpix a 13 Mpix OV přední selfie kamerku, celokovové unibody zpracování telefonu s 3D zakřivením, LG 3000 mAh baterii s podporou rychlo-nabíjení 5V/2A nebo opět velmi rychlou čtečku otisků prstů. Pořídit si ho můžete ZDE.

Posledním hlavním prodejním tahákem celé akce je pak Leagoo T5c, což je první ,telefon na světě s procesorem SC9853i založeném na platformě x86 Intel Airmont a vyráběném 14nm FinFET technologiíí. Dále pak telefon má 5,5-palcový Sharp FullHD IPS displej, 3 GB RAM, 32 GB ROM, zadní duální fotoaparát Samsung 13 Mpix + OV 2 Mpix, 5 Mpix přední selfie kamerku a opět stejné unibody celokovové zpracování s 3D zakřivením. Identická je také 3000 mAh LG baterie a čtečka otisků prstů. Seženete ZDE.

Ale to je samozřejmě jen malý výběr těch největších špeků této akce a tak určitě neublíží se podívat na její stránky pro lepší představu. Akce poběží až do 15. ledna, takže času je poměrně dost.