Ohodnoťte článek

Telefony řady Sony Xperia jsou oblíbené nejen u nás a některé z minulých kusů zejména pod hlavičkou Compact si vydobyly vskutku kultovní status. Bohužel právě Compact telefony zmizely v propadlišti dějin, ale i tak se od japonského výrobce vždy dočkáme velmi slušných kousků, které však v poslední době nejsou zrovna z finančně nejdostupnějších.

Momentálně se spekuluje hned o představení hned tří nových Sony modelů – Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra a Xperia L2 a dočkáme se jich dříve, než se původně předpokládalo. Spekulovalo se o jejich uvedení u příležitosti únorového veletrhu MWC 2018 v Barceloně, ale nejnovější zprávy jsou dokonce ještě optimističtější. Sony totiž potvrdili tiskovou konferenci už 8.ledna, na které bude Sony Mobile tým představovat „exkluzivní novinky a updaty“, což zní velmi nadějně právě pro zmíněné telefony.

Stále se však jedná o nepotvrzené spekulace, takže všichni fanoušci značky ještě nemusí nutně začít jásat a otvírat šampaňské. Více se tak dozvíme ve dvě hodiny ráno 8.ledna a my vše budeme samozřejmě pečlivě sledovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.