Předprodeje nového Vernee X začaly jen nedávno těsně před Vánocemi 18. prosince a jedná se o jeden z prvních telefonů nové vlny vybavené procesorem Helio P23 od Mediateku. Chybět nemůže samozřejmě ani trendy displej s poměrem stran 18:9, 6200 mAh masivní baterie nebo hned čtveřice fotoaparátů. Přihoďte ještě 6 GB RAM a 128 GB ROM a už máte skoro kompletní obrázek o telefonu. A dnes pro vás máme unboxing video tohoto kousku.

Z videa se pak dozvíme, že v balení jsou i extra kousky vybavení zdarma jako bonus, což vždy potěší. Konkrétně pak TPU obal na telefon a ochranný filtr na displej. A protože telefon patří k nešťastné vlně s absentujícím 3.5mm sluchátkovým jackem, tak v balení alespoň najdeme redukci na USB Type-C port k připojení sluchátek.

Zbývá už jen doplnit několik střípků puzzle specifikací jako je například 6-palcový FullHD+ displej, 9V/2A rychlo-nabíjení, Face ID technologie odemykání displeje nebo příslib brzkého updatu na Android 8.0 Oreo přes OTA. Vernee X je ke koupit například na Gearbestu a více informací je k dispozici samozřejmě na oficiálních stránkách značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.