Novinkový Leagoo T5c vychválený až výrobcem až do nebes a odvážně nesoucí přídomek „midrange killer“ je konečně k dispozici a my pro vás dnes máme oficiální unboxing video tohoto telefonu. Takže co ho vlastně odlišuje od zástupu velmi podobných modelů s identickou osou osmijádrový procesor – 3 GB RAM – 32 GB ROM ?

Po začátek je to určitě nový procesor Spreadtrum SC9853i postavený na platformě Intel Airmont a vyráběný 14nm FinFET technologií, který má v tomto telefonu svoji světovou premiéru. A navzdory velmi příznivé ceně T5c by měl nabídnout i velmi slušný výkon. Stejně tak vybavení není z úplně levného kraje a nabídne například celokovové unibody zpracování, rychlou přední čtečku otisků prstů, slušnou duální zadní kamerku nebo přední selfie fotoaparát s bleskem. Ale teď už zmíněné unboxing video.

Hlavní specifikace Leagoo T5c  :

  • 14nm Intel x86 Airmont SoC (SC9853I)
  • 5.5-palcový SHARP FullHD IPS displej
  • SAMSUNG 13 Mpix + OV 2 Mpix zadní duální fotoaparát
  • LG 3000 mAh kapacita baterie s 5V/2A rychlo-nabíjením
  • 3GB RAM + 32GB ROM

Pořídit si můžete nové Leagoo T5c stále za velmi příznivou cenu 99.99 dolarů například na e-shopu Gearbest a bez debat se jedná o jednoho z aspirantů na titul „cena/výkon“. Takže se na nabídku určitě podívejte a popřemýšlejte o ní.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.