Společnost HMD Global je v poslední době velmi agilní a výrobu dalších Nokia telefonů žene kupředu. O brzkém vydání druhé generace Nokia 6 se mluví od chvíle, kdy zdárně prošla certifikací Tenaa.

Ovšem vypadá to tak, že na trh se Nokia 6 (2018) podívá poněkud dříve než se předpokládalo. Na svém oficiálním Weibo účtu totiž významný čínský prodejce Suning zveřejnil teaser, který oznamuje uvedení telefonu už 5. ledna/januára.

Nokia 6 (2018)

Na upoutávce je k vidění obrázek poskládaný ze starých Nokií, znázorňujících číslo 3. Jedná se tedy o jakési odpočítávání dnů do uvolnění Nokia 6 (2018). Že jde konkrétně o tento model by mělo být zřejmé z následujícího řádku, pokud tedy ovládáte čínštinu.

Připomeňme si, že první generace Nokia 6 byla také uvedena začátkem ledna/januára 2017 v Číně a až poté zažila svou mezinárodní premiéru. Jestliže se historie bude opakovat, Nokia 6 (2018) bude tento pátek představena pro čínský trh a mezinárodní prezentace by se mohla dočkat na MWC 2018 v únoru/februári.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.