Technologie Face ID je momentálně prostě v kurzu už od odhalení iPhone X a její popularita je opravdu extrémní. Brzy se pravděpodobně dočkáme i konzerv nebo ledniček odemykaných pomocí této technologie. U většiny telefonů jde samozřejmě o náhražkovou variantu využívající jen přední selfie kamerku, ale to na druhou stranu umožňuje srazit cenu opravdu nízko, jako třeba v dnešní nabídce Blackview A10.

Pro ten totiž dnes máme k dispozici slevový kupón z e-shopu Cafago v podobě JPZ0185 a díky němu si tak telefon pořídíte jen za $88.99 / 74.78€ s platností až do 29. ledna. Telefon může kromě zmíněného „taky“ Face ID nabídnout 5-palcový HD displej, procesor MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 5 Mpix + 2 Mpix fotoaparáty, zadní čtečku otisků prstů, podporu dual SIM nebo Android 7.0 Nougat jako operační systém.

A ačkoliv zima sice v našich končinách není až tak brutální jako třeba v USA kde zamrzají lední medvědi, tak se určitě i zde budou hodit speciální fleecové rukavice s dotykovou vrstvou. Takže i ovládání telefonu s nimi bude hračkou. K mání je několik velikostí a barevných variant, díky slevovému kupónu DY6753 je pak můžete koupit až do 20. ledna jen za $5.19 /4.36€.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.