Předprodeje nového modelu Oukitel K6 začaly přesně na Vánoce na e-shopu Banggood a s tím jak se blíží datum reálného odesílání zásilek, tak se stupňuje i aktivita výrobce k propagaci. Dnes pro vás máme první oficiální unboxing video tohoto telefonu, takže se můžeme podívat dovnitř krabice, co obsahuje.

Celý design balení Oukitelu K6 je ve velmi decentním, čistém a jednoduchém stylu s nezbytnými nápisy indikujícími značku telefonu, model a základní informace. V balení pak nejdeme přesně deset kusů přibaleného příslušenství, krabici samotnou, silikonový ochranný obal, telefon, 5V/3A rychlo-nabíječku, USB kabel, sluchátkový adaptér, OTG kabel, záruční kartičku, trn na vysunutí SIM karty a manuál.

Hardwarově pak Oukitel K6 může nabídnout 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením krytý Asahi glass, lesklý skleněný design na přední i zadní straně telefonu, procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 6300 mAh kapacitu baterie, NFC, čtečku otisků prstů na zadní straně a Android 7.1.1 Nougat jako operační systém.

Předprodeje jsou stále v plném proudu na e-shopu Banggood a oficiálním Oukitel obchodě na Aliexpressu za $269.99 ve dvou barevných variantách – černé a modré. Veškeré informace jsou pak k nalezení na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.