S přáním šťastného a veselého Nového Roku (případně ještě úspěšného, zdravého a bohatého – nehodící se škrtněte) se samozřejmě roztrhl pytel i mezi čínskými výrobci a obchody. Nu a z Lightintheboxu nám pro začátek roku poslali nějaké slevové kupóny, tak se na ně určitě mrkněte.

Začneme slavnými sluchátky Xiaomi Pistom ve Fresh verzi, které jsou léta osvědčenou volbou. Mohou nabídnout in-ear design, hliníkové zpracování špuntů, vestavěný mikrofon a třetí generaci systému na vyvážení zvukového pojetí. A s kupónem HAPPYNEWYEAR si je můžete v limitovaném počtu pořídit jen za $2.30 / €2.03.

Nebo vás možná na Nový Rok popadl uklízecí amok a nutkání za každou cenu pěkně poskládat a zorganizovat věci bytě. Pak by se vám možná hodil organizér USB kabelů ORICO CBS5, když je navíc díky kupónu LITBORICO k mání jen za $0.70/ €0.66.

A nabídka z čínského e-shopu by samozřejmě nemohla být kompletní bez nějakého toho telefonu, takže pro vás vyštrachali dva postarší kousky za velmi hezké ceny. Takže co byste říkali třeba na Lenovo ZUK Z1 Global version se Snapdragonem 801 za $118.74/ €104.92 nebo Motorolu Moto M XT1662 za $135.83 / €120.02 ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.