Od značky Leagoo jsme v roce 2017 zaznamenali velmi razantní nástup v mnoha ohledech a vypadá to, že nehodlají zpomalit ani v roce 2018. Jejich plán stát se opravdovou globální značkou se vším všudy  začíná pomalu krystalizovat, ale k dohnání konkurence jim scházela lepší servisní péče o zákazníka. Takže je jen logickým krokem otevření nových servisních center mimo Čínu, aby se na opravdu nemuselo čekat dlouhé týdny.

A Leagoo se rozhodně tohoto kroku nebojí, protože otevřeli evropská servisní centra v Polsku a Rusku, která by se měla postarat o veškeré potřeby evropské klientely. To se bude samozřejmě týkat i nás a Leagoo slibují opravu jen do 3 dnů, což by nemělo chybu. S dokladem o koupi a záručním listem by vše samozřejmě bylo zdarma a pro našince by tak měla platit standardní dvouletá záruka na telefon a půlroční na příslušenství.

Ale evropská centra by pro Leagoo měly být jen prvním krokem na cestě ke globální expanzi, protože stačí jen letmý pohled na mapku níže a vše je jasné. V dohledné době by měly následovat servisní centra po celém světě, takže by se značka opravdu mohla zařadit i péčí o zákazníka mezi ty opravdu globální. Více si o tomto tématu můžete přečíst na oficiálních stránkách Leagoo.

A jak lépe začít rok než nabídkou posledních modelů telefonů a tak se určitě vyplatí mrknout, jestli by třeba Leagoo S8, Leagoo KIICAA MIX, Leagoo M9 nebo Leagoo T5c nebyly právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.