Rok se s rokem sešel a naše stránky mají za sebou dalších 12 měsíců informování o čínských telefonech, tabletech a všemožných technických vymoženostech z produkce našich šikmookých kolegů. Rok to byl rozhodně nabitý událostmi a asi se všichni shodneme, že obecně znamenal další krok na cestě čínských značek k mezinárodnímu uznání a zasloužené pozornosti. Pohled se opravdu mění a už i pro mnoho dříve technikou nepolíbených lidí je najednou normální se učit i nám tak důvěrně známá „divná“ jména čínských značek. Jen houšť.

Za celý tým Gizchina.cz chci poděkovat všem našim věrným čtenářům, kteří nám celý rok věnovali pozornost, pomáhali s lovem na šotka v korekturách a vůbec se podíleli na růstu a zlepšování našich stránek. Moc si toho vážíme a mohu slíbit, že i v roce 2018 se budeme snažit denně přinášet jen ty nejlepší poslední zprávy, novinky a komentáře k čínskému mobilnímu trhu. Takže jménem svým i svých kolegů pomalu otvírám kategorii „Šampaňské“ v aplikaci „Novoroční oslava“ a doufám, že se i Vy připojíte na svých mobilních zařízeních už jen za pár hodin 🙂

Ještě jednou děkujeme za přízeň a po nezbytné regeneraci po divokých oslavách budeme zpátky v provozu 2. ledna 2018 a těšíme se na další setkávání s Vámi nejen na naších webových stránkách, ale samozřejmě i přímo v konverzacích pod články a na našem Facebooku.

Váš tým Gizchina.cz