Na právě skončené konferenci China Mobile Global Partner Conference Forum byly veřejnosti poprvé představeny nové kousky od Alcatelu a dnes pro vás máme další fotografie získané během certifikačního procesu FCC. Dotyčným telefonem je nový Alcatel 5 a můžeme se tak podívat blíže, jak bude vypadat po designové stránce.

Fotky nám odhalují záda telefonu z broušeného kovu, na kterých je pak jediná čočka zadního fotoaparátu s LED bleskem, čtečka otisků prstů a nezbytné logo značky. Přední strana telefonu pak jasně identifikuje tri-bezel-less design, tedy minimální rámečky ze tří stran kromě horního. Na tom se pak nachází duální selfie fotoaparát, LED blesk a sbírka senzorů.

Na spodní hraně telefonu pak najdeme USB Type-C port a dvojicí reproduktorů a na horní hraně se naštěstí nezapomnělo na 3.5mm sluchátkový audio jack a sekundární mikrofon k potlačení ruchů.

I když specifikace telefonu ještě nebyly oficiálně potvrzeny, tak by měl Alcatel 5 dostat do vínku 5,7-palcový displej s poměrem stran 18:9, procesor MT6750, neznámou kapacitu RAM a vnitřní paměti. Dostane se nejspíše i na Android 8.0 Oreo přímo z výroby a 3000 mAh kapacitu baterie. Telefon by měl být k dostání v bílé nebo černé variantě a poprvé by měl být oficiálně předveden na lednovém CES v Las Vegas.