Dnes se k nám z daleké Číny dostaly velmi zajímavé novinky z dílny čínských Leagoo a i když se jedná jen o pouhopouhé náznaky a spekulace, tak by bylo hříchem se o nich nezmínit. Vše se samozřejmě točí kolem připravovaného vlajkového modelu Leagoo S9, který bude jednoznačně „ovlivněn“ designem iPhonu X a měl by se stát prvním pořádným Androidem s „vykousnutým“ horním kusem displeje na trhu.

Na stránkách Leagoo je k nalezení nejen první pořádný obrázek tohoto telefonu, ale i zajímavá diskuze s tunou možností k zamyšlení. Podle obrázku je jasné, že telefon bude opravdu jasnou kopií jablečného telefonu s naprosto minimálními rámečky a zmíněným „vykousnutím“ v horní části displeje.

V navržených tématech k diskuzi najdeme opravdu silné kalibry jako je například bezdrátové nabíjení, čtečka otisků prstů integrovaná pod displejem telefonu, NFC, procesor Mediatek Helio P40, 6 GB nebo 8 GB RAM, 128 GB nebo 256 GB vnitřní paměti nebo Face ID rozpoznávání obličeje.

Teoreticky by tak nové Leagoo S9 mohlo nabídnout všechny zmíněné vymoženosti, protože se přece jen jedná o seznam témat navržený přímo výrobcem. Ale u některých z nich (konkrétně u čtečky otisků pod displejem) nastupuje zdravá skepse, čemuž se nedá vyhnout. Doufat samozřejmě můžeme dále a na stránkách Leagoo najdete tyto informace spolu s diskuzí, do které se můžete zapojit a klidně i jeden kus S9 vyhrát zdarma. Samozřejmě až poté, co se dostane na trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.