Oukitel K6 je v prodeji sice již pár dnů, ale jeho distribuce se teprve pomalu rozjíždí. Pokud vás telefon zaujal a jste navíc fanoušky mobilního focení, možná se si kladete otázku jak vlastně v praxi fungují jeho čtyři kamery.

Díky procesoru Helio P23 mohl být Oukitel K6 vybaven dvěma duálními fotoaparáty. Konkrétně přední duální kamerou, která je poskládána z objektivů s rozlišením 13 MPix a 8 MPix a doplněna LED bleskem.

Zadní fotoaparát je také duální s rozlišením 21 MPix a 8 MPix, clonou f/2.0 a PDAF. Samozřejmě nechybí ani funkce pro snadné ovládání fotoaparátů. Přední kamera navíc podporuje skener pro rozpoznání obličeje. Jak vše funguje a jak vypadají foto výstupy najdete v následujícím videu.

Mezi hlavní parametry Oukitel K6 patří 6 palcový displej s rozlišením 2160×1080 pixelů a poměrem stran 18:9, osmi jádrový procesor Helio P23 s GPU Mali-G71, 6 GB RAM a 64 GB ROM a solidní baterie s kapacitou 6300 mAh a podporou rychlého nabíjení.

Oukitel K6 patří mezi první telefony s procesorem Helio P23 a aktuálně je v předprodejích nabízen za přijatelných 199,99 dolarů zde. Od 1. ledna/januára se jeho cena zvedne na 269,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.