I když už jsou vánoční svátky minulostí, tak pro většinu (nejen) čínských obchodů a prodejců to samozřejmě neznamená vůbec nic, protože povánoční výprodeje jsou snad ještě populárnější. A dnes pro vás máme dvojici slevových kupónů z e-shopu Cafago, takže můžete jen doufat, že si peněženky přes Vánoce pěkně odpočaly a regenerovaly.

Prvním zlevněným kouskem je vlajkový odolný model Doogee S60, který toho nabízí opravdu poměrně hodně, zejména v okamžiku snížené ceny. Může nabídnout 5,2-palcový FullHD displej, procesor Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 21 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie přední fotoaparát, čtečku otisků prstů na zádech, 5580 mAh kapacita baterie s 12V/2A rychlo-nabíjením a podporou bezdrátového nabíjení standardu Qi nebo Android 7.0 Nougat jako operační systém. Díky kupónu DPS017 ho pak koupíte jen za €216.99 / $258.22, sleva je platná až do 10. ledna.

Druhou slevou je Xiaomi Pocket Flashlight, tedy kapesní baterka s širším využitím díky velké dobíjecí baterii s kapacitou 3350 mAh. Není tak problémem ji využít jako powerbanku k dobití vašeho telefonu nebo tabletu v dobách nouze. K dispozici máte 11 úrovní svítivosti, jednoduše dostupný SOS mód a jiné. Slevový kupón DPAA77 sníží cenu až na €15.95 / $18.99, takže se jedná opravdu o velmi levný kousek a nabídka platí až do 15. ledna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.