Tak už nám do předprodejů dorazil nejnovější počin Oukitelu a nový model Oukitel K6 se bude až do konce letošního roku prodávat za výhodnější cenu na e-shopu Banggood. A protože je telefon nabitý poměrně velmi solidním a novým hardwarem a funkcemi, tak je to za 199.99 celkem láce.

Oukitel K6 samozřejmě patří do slavné řady „K“, která se už dlouho honosí extrémními kapacitami a výdrží baterií. Tentokrát se sice nedočkáme ničeho extra přehnaného, ale i tak 6300 mAh více než slušné a slibuje výdrž na jedno nabití minimálně 3 dny používání. A výrobce si je také skálopevně přesvědčený, že zvládne bez ztráty kytičky i vytížení mobilními hrami. Takže se jako důkaz můžete mrknout na následující video s testem herní výdrže, kde telefon zvládl až 12 hodin v hraní v kuse.

Jedná se o moderní telefon s full-screen designem a velkým 6-palcovým Incell 18:9 displejem s FullHD+ rozlišením 2160×1080 pixelů, případně jedním z prvních s novým octa-core procesorem Helio P23 a grafikou Mali-G71. Doplní je 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát 21 MPix + 8 Mpix s podporou PDAF, selfie duo kamerek 13 Mpix + 8 Mpix s bleskem, NFC a systém Android 7.1.1 Nougat.

Oukitel K6 bude vyráběn ve dvou barevných variantách – černé a modré, a výhodnou předprodejovou nabídku najdete na zmíněném e-shopu Banggood. Od 25. prosince do 31. prosince bude cena snížena z oficiálních 269.99 dolarů na mnohem lépe vypadajících 199.99 dolarů. Více informací o telefonu samotném a o předprodejích naleznete na oficiálních stránkách Oukitelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.