Průměrné kapacity pamětí telefonů rostou opravdu každým dnes a jen velmi nedávno se za použitelná čísla pokládalo 2 GB RAM a 16 GB ROM. To už samozřejmě dávno neplatí a současný trh diktuje jako průměr pravděpodobně kombinaci 4 GB RAM a 64 GB úložiště, tedy pokud samozřejmě nezabrousíte do ultra-levné sekce telefonů. Z té se však rozhodli AllCall vybrousit se svým novým modelem AllCall MIX 2, u kterého na kapacitách pamětí rozhodně nešetřili.

K pořádnému vybrušování totiž AllCall MIX 2 dostane hned 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti pro dobrou míru. To je přesně dvojnásobek čísel u mého notebooku, ale to jen dokazuje jak jde mobilní vývoj dopředu. Tyto hausnumera však mají u nového AllCall svůj význam, protože podle oficiálního vyjádření by měl telefon podporovat AR (Augmented reality) a VR (Virtual reality) funkce a jejich aplikace si určitě ukousnou velký díl obou pamětí. Takže je lepší být vybaven hned do začátku.

Více informací o AllCall MIX 2 bude k nalezení na stránkách výrobce v brzké době a tak zatím můžeme jen spekulovat, do jaké míry se tomuto výrobci doposud pouze levných telefonů podaří přesun o několik kategorií výše. Myslíte, že současné telefony vůbec potřebují 8 GB RAM nebo 256 GB ROM ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.