I když u nás samozřejmě na Vánoce vládne Ježíšek (případně u pokrokových domácností Špagetové monstrum), tak ve světě je dominantním seniorem v rudém hábitu Santa Claus. A jeden takový obtloustlý se šikmýma očima si to bude svištět už za pár dní s nákladem dárků s viditelným logem značky Bluboo. Protože od 25.prosince do 3.ledna 2018 budou probíhat slevy telefonů Bluboo, které mohou dosáhnout až 50 %.

V zájmu objektivity je nutné podotknout, že podobné masivní slevy dosáhnete pouze ve velmi omezeném snap-up prodeji pro pá kusů, ale když máte možnost dosáhnout 50 % slevy, tak se příliš nerozpakujete. Takové Bluboo S8+ s 6-palcovým 18:9 displejem a 4 GB RAM + 64 GB ROM za pouhých 75 dolarů prostě má něco do sebe.

A výhodných nabídek telefonů bude samozřejmě více, jako je například Bluboo S1 s procesorem Helio P25 také za hezkých 75 dolarů, případně Bluboo S8 se 3 GB RAM + 32 GB ROM ještě levněji za 70 dolarů. A pokud se cítíte na pořízení telefonů v ceně večeře v solidní restauraci, tak hoďte okem třeba po ultra levném Bluboo D2 za 25 dolarů.

Veškeré informace o akci najdete na oficiálních stránkách Bluboo, takže proč nezkusit štěstí ve zmíněných snap-up prodejích. Třeba obtloustlý šikmooký Santa zašilhá právě vaším směrem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.