Nový model od Oukitelu dorazí na trh už 25. prosince a první globální předprodeje Oukitel K6 se tak velmi tématicky mohou stát takovým pěkným vánočním dárkem. I když u nás lehce s křížkem po funuse, protože slavíme o den dříve než zbytek světa. Ale to samozřejmě nevadí a telefon bude pro nás mít po rozbalení i nějaké to překvapení, jako je zbrusu nový procesore Helio P23 nebo přítomnost NFC čipu.

S takovým NFC čipem se dá podniknout spousta věcí a po příchodu Android Pay do naší vlasti je většina z nich konečně i reálně použitelná. Ono frajersky mávnout telefonem nad platebním terminálem a suše odvětit na tázavý pohled prodavačky „platební kartu nepotřebuji“ prostě má své kouzlo. Ve videu níže se můžete mrknout i na nějaké další způsoby využití NFC, protože fantazii se opravdu meze nekladou.

Kromě NFC čipu ale Oukitel K6 nabídne i další velmi solidní hardwarové vybavení, jako je například 6-palcový 18:9 displej s FullHD+ rozlišením, osmi-jádrový procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 6300 mAh kapacita baterie, hned čtveřice fotoaparátů 21 Mpix + 8 Mpix a 13 Mpix + 8 Mpix, čtečka otisků prstů, Face ID rozpoznání obličeje a Android 7.1.1 jako operační systém.

První globální prodeje Oukitel K6 proběhnou na e-shopu Banggood jakožto exkluzivním partnerském obchodě a cena byla oficiálně nastavena na 269.99 dolarů. Jednoduchou registrací na webových stránkách Oukitelu se vám ale podaří ji snížit na 199.99 dolarů, což určitě vypadá ještě lépe. K dispozici by mělo sice být jen 3000 kusů za tuto cenu, ale na ty pohotové z nás se určitě dostane.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.