Nokia 9, což by měla být vlajková loď společnosti pro rok 2018 je stále přetřásána na internetu. V našem včerejším článku jsme lehce poodhalili parametry přístroje, které byly k vidění na certifikační výpisu.

Dnes tu máme další informace a další renderovaný snímek. Ten naznačuje, že Nokia 9 by měla být osazena duální selfie kamerou, přestože ve výpisu je uveden pouze jednoduchý 5 MPix přední fotoaparát. Jedná se konkrétně o modul Chicony CKACE 16.

Nokia 9

Jak tedy autoři renderu přišli na to, že přední kamera bude duální? Patrně asi také nakoukli na oficiální stránky společnosti Chicony, kde je modul CKACE 16 uváděn jako duální s objektivy se clonami f/2.0 a f/2.4. Dokonce by měl podporovat nahrávání videa ve FullHD.

Podle obrázku se také zdá, že displej Nokia 9 je bezrámečkový s poměrem stran 18:9, což je velmi příjemné osvěžení po Nokia 6 a 8, které měly kolem displeje poměrně veliké rámky.

Opět si připomeňme, že Nokia 9 by měla spatřit světlo světa někdy kolem 19. ledna/januára a do té doby se k nám určitě donesou nějaké další informace o tomto přístroji.