Telefony s většími než velkými kapacitami baterie se stávají stále populárnější i mezi výrobci a dalším v řadě se už brzy stanou Blackview, kteří prostřednictvím svého Youtube kanálu představili a oznámili příchod nové řady „P“. Tyto telefony budou zaměřeny právě na extrémní výdrž  a první vlaštovky by měly přijít s modely P6000 a P6000 Plus, oba s 6180 mAh kapacitou. Později by se měl připojit i model P10000 s výkonnějším hardwarem a designem převážně ze skla. Mrkněte na následující videa, které nám představuje jako první právě model P6000.

Blackview P6000 bude moci nabídnout slušné vybavení jako je například 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů, osmi-jádrový procesore Helio P25, již zmíněnou velkou baterii s kapacitou 6180 mAh a dvoj-čipovým rychlo-nabíjením, zadní duální fotoaparát s rozlišením 21 Mpix + 8 Mpix a konstrukci z kombinace skla a kovu.

Podle vyjádření přímo z Blackview by prodeje (nebo spíše předpokládejme předprodeje) telefonu měly začít už příští týden, ale zatím neznáme bohužel přesnou cenu tohoto kousku. Snad se už brzy objeví na oficiálních stránkách více informací, abychom dokázali tento telefon lépe zařadit a ohodnotit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.