Ohodnoťte článek

Slevové radosti v čínských obchodech jsou ideální možností jak přesvědčit sám sebe ke koupi něčeho, co vlastně až tak úplně nutně nepotřebujete. Ale za tu cenu to tam prostě nemůžete nechat ležet… Dnes vás třeba na něco podobného navnadíme s nabídkou dvou kusů ze skladů e-shopu Lightinthebox.

Prvním aspirantem na koupi je právě levný notebook zmíněný už v nadpisu. Jumper EZbook 2 je možná už lehce postarší kousek, ale svoji práci zastane a ke koupi je opravdu za hubičku. Může nabídnout stále solidní parametry jako je 14-palcový FullHD displej, procesor Intel Atom X5-Z8350, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, velkou 10000 mAh baterii a samozřejmě předinstalované Windows 10. A pořídíte si ho jen za $165 / €140.12.

Druhým dnes představeným kouskem v bleskovém prodeji je starý známý Xiaomi Mi TV Box (MDZ-16-AB) v mezinárodní verzi. Tento chytrý pomocník do obýváku má k dispozici například čtyř-jádrový procesor Amlogic S905, 2 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, podporu 4K UHD rozlišení nebo kodeku [email protected] s hardwarovým dekódováním, HDMI 2.0b port, dualband ac Wi-Fi, Dolby a DTS dekódování audia, Bluetooth 4.1 nebo třeba podporu Netflixu či KODI. A to vše jen za $66.99 / €56.89 ? Proč ne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.