Ulefone se svojí řadou Power nikdy nezklamal příznivce telefonů s masivními bateriemi a nehodlá tak učinit ani se třetí generací tohoto modelu. Nejnovější přírůstek do této rodiny Ulefone Power 3 byl oficiálně představen včera a můžeme si tak v deníčku odškrtnout veškeré specifikace, tentokráte najisto. Takže vzhůru na to.

Ulefone Power 3 samozřejmě bude hlavně oslňovat svojí 6080 mAh kapacitou baterie, která slibuje až čtyři dny výdrže na jedno nabití a k ní přibalenou extra rychlou 5V/3A nabíječku schopnou tuto baterii nabít jen za 120 minut. Uvnitř telefonu pak bude vládnout nový procesor Mediatek Helio P23 spolu se 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště. Dojde i na čtveřici fotoaparátů, přední selfie 13 Mpix + 5 Mpix kombo a zadní 21 Mpix + 5 Mpix.

Další zdůrazňovanou vychytávkou bude i něco na způsob Face ID detekující až 130 prvků obličeje  identifikaci, ale cynici mého formátu stejně asi dají přednost k zabezpečení opravdu zásadních věcí použít starou dobrou čtečku otisků prstů. V telefonu bude předinstalován Android 7.1 Nougat jako OS, což lehce kontrastuje s uvedeným Androidem 8.1 Oreo na reklamních snímcích, ale pravděpodobně se tedy jedná o brzký příslib upgradu.

Více informací o Ulefone Power 3 je samozřejmě k nalezení na stránkách výrobce, takže pokud vás zaujal, tak neváhejte. Předprodeje telefonu by měly začít 25. prosince, ale bohužel se ještě na svět nedostala připravovaná cena tohoto kousku, což je docela škoda. Snad se brzy polepší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.