Nakupování čehokoliv je vždycky nejlepší se slevou, ideálně pak v období Vánoc, kdy se peněženky stávají nebezpečně anorektickými a bankovní účty sepisují žádosti o finanční podporu v nouzi. Takže se určitě bude hodit hrstka slevových kupónů, dnes z e-shopu Cafago a třeba se vám něco zalíbí.

Co třeba taková levná bezdrátová Bluetooth sluchátka ? To HBQ-I7 určitě splňují a s podporou Bluetooth 4.2 + EDR mohou nabídnout i slušnou hudební kvalitu. A určitě neurazí ani celé 4 g váhy na sluchátko nebo technologie CVC pro odrušování okolního šumu. Pořídit si je můžete ve verzi se samostatným nabíjecím boxem za 13.48 dolaru díky kupónu DPA4182 nebo bez boxu za 10.58 dolaru s kupónem DPA4181. Oba kupóny jsou pak platné až do 15. ledna.

A pokud se vaše peněženka cítí ještě na nějakou větší akci, tak by se třeba mohl hodit výborný notebook Chuwi LapBook Air.  Tenky celokovový krasavec se 14.1-palcovým FullHD displejem, procesorem Intel Celeron N3450, 8 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti nebo podsvícenou klávesnicí. K mání s kupónem DPT002 za 337.27 dolaru jen až do 31. ledna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.