Není nad to si takhle pěkně na začátku týdne hned udělat radost nějakým novým gadgetem do sbírky. A jedním z největších a nejúspěšnějších tvůrců všemožných udělátek jsou čínští Xiaomi, kteří fušují do řemesla v podstatě každé branži a oblasti. Takže se pojďme podívat na některé dnešní slevy právě jejich výrobků z nabídky e-shopu Lightinthebox.

A dnes začneme něčím co pěkně hraje a to dokonce bezdrátově. Xiaomi square box Bluetooth speaker je malý přenosný Bluetooth reproduktor v jehož těle se skrývá překvapivě kvalitní zvuk v mobilním balení. Váží pouhých 285 g a do toho se dokonce vejde i kovová konstrukce, připojení je pak řešeno pomocí Bluetooth 4.0. Stylový vzhled a kvalitní zpracování se ale nepodepsaly na ceně, protože tohoto krasavce pořídíte jen za $13.09 / €11.70 se slevovým kupónem MISPEAKER1.

Dalším pánem na holení je pak oblíbený chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 s OLED displejem a spoustou funkcí. Ať už měříte své kroky nebo svůj srdeční tep, tak bude tento náramek ideálním společníkem, který vydrží až 20 dní na jedno nabití a nemusíte se s ním bát ani trochy vody díky certifikaci IP67. Tak proč si jeden nepořídit za $21.99/€19.66.

Stálicí v nabídce Xiaomi je pak určitě i telefon Xiaomi Redmi Note 4 v Global verzi s podporou našich LTE pásem, který je stále jedním z nejlepších kousků s poměrem cena/výkon. Verze se 4 GB RAM + 64 GB ROM vás navíc v nabídce Lightinthebox vyjde jen na $154.98 / €138.54 nebo slabší a levnější 3 GB RAM +32 GB ROM jen na $129.59 / €115.84.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.