Podle zatím nepotvrzených informací by měla společnost HMD Global připravovat top model Nokia 9 a zdá se, že pracuje i na obnovené verzi telefonu střední třídy Nokia 620. Ten by mohl být uveden už začátkem příštího roku. To však není vše, údajně by měla být v přípravě také Nokia 3310 s 4G připojením.

Mezi další novinky by mohl patřit i přístroj, o kterém sice nikdy nikdo neslyšel, nicméně podle snímků, které najdete v článku prošel FCC certifikací a nese kódové označení Nokia TA-1047.

Nokia TA-1047

Podle výpisů lze říci, že Nokia TA-1047 je o něco kompaktnější než Nokia 2 a o něco větší než známé modely Nokia, což ihned rozjelo spekulace o tom, že by se mohlo jednat právě o již zmíněný přístroj Nokia 3310 s 4G. Na výpisu z FCC telefon podporuje GSM/WCDMA/LTE a také 4G, Bluetooth, Wifi a VoLTE. K dalším specifikacím patří dual SIM a podpora FM.

Nokia TA-1047

Zatím tedy není zcela přesně zřejmé o jaký přístroj konkrétně jde, ale předpokládáme, že další podrobnější informace na sebe nenechají dlouho čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.