Po chvilkovém zaměření na vybavenější se čínští Leagoo pěkně vrací ke kořenům a po modelech S8/S8 Pro a T5c ve střední třídě se dočkáme hezky starého dobrého ultra levného kousku. Ale i s ním Leagoo plánují urvat jeden primát, protože by připravované Leagoo M9 mělo být prvním levným full-screen telefonem se 4 fotoaparáty vůbec.

Takže jaké specifikace nám Leagoo M9 bude moci nabídnout ? Na první pohled to opravdu nebude žádná velká sláva, 5,5-palcový IPS displej s rozlišením 1280 x 640 pixelů a poměrem stran 18:9, čtyř-jádrový procesor MT6580T, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, čtečka otisků prstů na zádech a 2850 mAh LG baterie. No a samozřejmě zmíněné čtyři fotoaparáty, 8 Mpix + 2 Mpix zadní kombo a 5 Mpix + 2 Mpix přední selfie duo.

Leagoo M9 by mělo být oficiálně vydáno už za dva dny, tedy 20. prosince a na trh by mělo dorazit s poměrně nízkou cenou 79.99 dolaru. Více se o telefonu dozvíte na oficiálních stránkách značky a připraven by už měl být dokonce i předprodej na e-shopu Banggood.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.