Zatímco se řada špičkových značek snaží získat novinku v podobě procesoru Snapdragon 845 pro své nové modely, společnost Huawei vsadila na jiné koně. Pěkně v tichosti pracuje na své vlajkové lodi pro další rok. Ta by měla být představena na MWC v Barceloně 26. února/februára 2018. Očekává se, že to bude Huawei P11.

Jak jistě víte, přední čínský výrobce Huawei každoročně uvede na světlo světa svou vlajkovou loď začátkem roku. Obvykle se jedná o model řady P a zdá se, že ani příští rok tomu nebude jinak. Smartphone Huawei P11 by měl být vybaven nejnovějším procesorem Kirin 970 SoC s AI. Ale to není zdaleka všechno čím na sebe může upoutat pozornost.

Nedávno jsem se již snažili vykreslit co nejrealističtěji, jak bude vypadat tato novinka Huawei P11 a dnes v tom budeme pokračovat. Zdá se, že vhledem k „full-screen“ displeji se výrobci nechali hodně inspirovat telefonem iPhone X. Doufejme, že to budou mít vychytanější než u iPhonu X, který má v poslední době právě s displejem problémy. Uživatelé si nejvíce stěžují na technické problémy s displejem v sychravém počasí.

Další specifikace

Čím by mohl Huawei P11 nadchnout zákazníky je i kamerové vybavení. Z posledních zpráv vyplývá, že výrobce zůstává u využití kamer Leica. Zajásají ti, kteří mají mezi prioritami ve výběru telefonu hlavně dobrý foťák. Hlavní zadní kamera by měla být 40 MP a přední selfie snímač bude 24 MP.

Myslím, že těmito specifikacemi může velmi zaujmout, ale nesmíme zapomenout, že Huawei P11 nebude na MWC jediným. Své nabídnou i další známé firmy a jsme zvědaví jak si povedou třeba Xiaomi Mi 7, Samsung Galaxy S9 a další.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.