Ohodnoťte článek

Ano, už je pozdě. Vychytávky z Číny už asi do Vánoc nedorazí a kdo nenakoupil s dostatečnou časovou rezervou má smůlu. Ale i tak je stále možnost si udělat radost a koupit něco pro sebe, nebo rodinu.

 1. Holení bez úklidu
  Jak potěšit ženskou v koupelně? Ne, tím ne. Radši si pořiďte plachtu pod bradu na holení vousů. Za cenu pod 4 USD (zde) koupíte praktickou plachtu, kterou si dáte kolem krku a druhou stranou ji připevníte na zrcadlo.
  Vychytávky z Číny
 2. Levný router
  Není to tip na vychytávku, ale i tak se někomu může hodit levný dual band router. Xiaomi to prostě v poměru cena/výkon umí a tak si můžete koupit za 30 USD (v akci zde) router se 128 MB ROM. Také ho mají v EU skladu za cca 33 USD. Upozorňuji, že tahle řada má jenom 2 LAN porty na zadní straně. Pokud potřebujete víc, zvolte „vyšší“ řadu.
  Vychytávky z Číny
 3. Odlož si mobil 
  Jsou místa, kam si lidi berou telefon a pak tam stráví víc času než původně předpokládali. Ano, vracíme se do koupelny, jako v první vychytávce, a hledáme místo kam položit mobil, když potřebujeme toaletní papír. Proto tu máme dva v jednom, tedy držák mobilu i papíru. Cena je vyšší (18,50 USD zde), ale za komfort se platí.
  Vychytávky z Číny

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.