Na čínských obchodech jsou k sehnání tuny elektroniky a doplňků s rozdílnou úrovní reálné použitelnosti, ale některé kousky jsou přece jen sázkou na jistotu. Třeba nějaké základní vybavení pro vašeho ocelového oře, jako je cigaretová nabíječka nebo třeba držák na telefon do větrání, bez kterého je použití telefonu k GPS navigaci dost problematické.

A dnes pro vás máme právě jeden takový v podobě ROCK II univerzálního držáku na telefon, který je v nabídce produktů z e-shopu Cafago. Jde o velice šikovný kousek s nastavitelnou šířkou držáku, takže do něj velmi jednoduše uchytíte jakýkoli telefon od 6-palců níže, případně 360-stupňovou rotací. A díky slevovému kupónu DPAV038 si ho můžete pořídit pouze za $4.59, kupón je platný až do 12. ledna.

A k samotné navigaci se třeba bude hodit i nějaký příhodný telefon, tak co třeba takový odolný Blackview BV8000 Pro ? Ten nabízí například 5-palcový FullHD displej, procesor Helio P25, 6 GB RAM + 64 GB ROM, 16 Mpix + 8 Mpix fotoaparáty, NFC, 4180 mAh baterii, čtečku otisků prstů, certifikaci IP68 nebo Android 7.0 Nougat. Zakoupíte za $239.59 s kupónem DPS007 platným do 31. prosince.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.