Datum vydání nového Vernee X se rapidně blíží a tak je jen dobře, že dnes můžeme potvrdit všechny důležité specifikace tohoto telefonu, protože se nám do rukou dostala tisková zpráva přímo od výrobce. A jako bonus máme nejnovější 3D video právě s Vernee X, takže se můžete přesvědčit, že ani po designové stránce se nejedná o žádného ošklivce a může se poměřovat s minulým kusem od Vernee, MIX 2.

Takže se dejme do souhrnu specifikací. Vernee X bude telefonem s 6-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením (2160×1080), poměrem stran 18:9 a 83.8 % poměrem displeje k tělu telefonu. Bude také jedním z prvních telefonů na trhu s novým procesorem Helio P23, který přináší například podporu LPDDR4X, duální 4G VoLTE/ViLTE nebo grafiku Mali-G71MP2. A k doplnění výkonného procesoru dostane nové Vernee 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

Díky možnostem nového procesoru najdeme u Vernee X hneed 4 fotoaparáty. Přední selfie dvojička 13 Mpix + 5 Mpix s bleskem se postará o veškerá selfie a tu hlavní práci pak obstará zadní duo 16 Mpix + 5 Mpix se světelností f/2.0 a podporou PDAF. Telefonu bude dále podporovat Face ID rozpoznání k odemčení telefonu a i kapacita baterie bude velmi solidní se 6200 mAh, samozřejmě vybavená i rychlo-nabíjením.

Během čekání za začátek předprodejů se také můžete zapojit do soutěže o jeden kousek Vernee X zdarma. Stačí jen nechat komentář na stránkách Vernee a nový telefon může být váš. Stojí minimálně za pokud, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.