Před pár dny se na serveru Slashleaks objevily zajímavé obrázky pocházející z čínského patentového úřadu, které by měly údajně zachycovat nový připravovaný telefon značky Nubia. Podle renderů a plánů telefonu to vypadá na kousek s displejem roztaženým opravdu přes celou přední plochu displeje, ale dnes máme ještě další informace díky novým obrázkům.

Rozpitváním a detailním pohledem totiž zjistíme, že nový telefon Nubia by měl mít unikátní design přední selfie kamerky, který se bude velmi podobat Essential phone od Andy Rubina. Při zvětšení fotografie je totiž vidět, že selfie kamerka bude v malém výřezu těsně pod horní hranou displeje a nebude tak příliš rušit celoobrazovkový dojem telefon. Ani dolní „brada“ přístroje nevypadá vůbec nijak masivně, takže tenhle kousek si označení bezrámečkový určitě zaslouží.

Na zádech telefonu pak vidíme vertikálně seskupené čočky duálního zadního fotoaparátu a těsně pod nimi pak čtečku otisků prstů. Níže pak logo značky jen několik palců nad dolní hranou. Prozatím nemáme z oficiálních zdrojů potvrzení, zda se jedná o reálné info či fotografie, takže je prozatím berte s rezervou.

Ale může se opravdu jednat o připravovaný vlajkový model Nubie pro rok 2018, pravděpodobně označený jako Nubia Z19. Odhady mu přisuzují procesor Snapdragon 845 a na trh by se měl podle nich dostat někdy v prvním čtvrtletí roku 2018. Uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.