Společnost Xiaomi patří mezi ty čínské producenty, kteří si získali silnou fanouškovskou základnu a každý jejich nový telefon je toužebně očekáván. Začátkem příštího roku by se měl objevit novinkový Xiaomi Mi 7, který by měl být zároveň jedním z prvních přístrojů s procesorem Snapdragon 845.

Mluví se také o Full-screen designu, ale doposud jsme neměli možnost vidět ani v náznaku, jak by mohl Xiaomi Mi 7 vypadat. Pár čínských fans sedlo k počítačům a připravilo renderovaný koncept designu, na který se právě teď můžeme mrknout.

Xiaomi Mi 7

Rendery ukazují, že boční rámečky kolem displeje jsou opravdu minimální, brada přístroje je také velmi úzká, ale horní rámek je poněkud větší, jsou tu totiž  uloženy senzory, sluchátko a přední kamera. Samotný displej má poměr stran 18:9.

Design zadní strany Xiaomi Mi 7 je dosti podobný Mi 6, protože má zakřivený skleněný panel. Na konceptu designu zadního panelu můžeme vidět vertikálně uložený duální fotoaparát, a to v levém horním rohu. Podle renderů by se Mi 7 mohl objevit v černé, šedé a modré barvě.

Xiaomi Mi 7

Starších informací naznačují, že by Xiaomi Mi 7 měl mít dvě verze. První by měla mít displej s úhlopříčkou 5,65 palce a ta druhá 6,01 palce. Nemělo by chybět bezdrátové nabíjení baterie s kapacitou 3200 mAh nebo 3500 mAh.

Očekává se, že hlavní duální fotoaparát bude poskládán ze snímačů IMX350 a IMX380. V rámci cen je tu předpoklad, že Xiaomi Mi 7 bude stát 2699 jüanů (408 dolarů) a Mi 7 Plus přijde na 2999 jüanů (453 dolarů).

Xiaomi Mi 7

Jak se vám líbí designový koncept Xiaomi Mi 7? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.